naprawa laptopów acer

Serwis Dell Warszawa - Naprawy podzespołów komputerowych

Profesjonalne naprawy Sprzętu firmy Dell. Naprawy płyt głównych; odzyskiwanie danych; naprawa, instalacja i optymalizacja oprogramowania; naprawa tabletów, phabletów; naprawa laptopów po zalaniu, czyszczenie. Zapraszamy do naszego serwisu Dell w Warszawie.

Kontakt

22 828 44 30

Naprawa płyt głównych Dell
n

Oprogramowanie

System operacyjny jest niezbędny do prawidłowego działania każdego komputera.

Jeśli system operacyjny znajduje się na dysku, to głowice wyszukają program rozruchowy (boot loader). Przy czym , aby to nastąpiło segment startowy programu rozruchowego powinien być umieszczony w pierwszym, 512-bajtowym wyjątku sektora MBR.

Po czym następuje ładowanie systemu do pamięci operacyjnej, a później kontrolę nad komputerem zapewniają sterowniki systemowe i one w dalszej części odpowiadają za pracę wszystkich kontrolerów płyty głównej, a tym samym poprawną pracę i możliwość starowania komputerem przez Użytkownika.

Nasz Serwis Dell zapewnia pełen serwis oprogramowania:

  • Instalacja systemu Windows
  • Naprawa systemu z zachowaniem wszystkich danych i programów
  • Instalacja, naprawa sterowników i rozwiązywanie problemów
  • Odwirusowywanie i usuwanie reklam
  • Aktualizacje i audyt programów
  • Zabezpieczenie przed zagrożeniami z sieci
  • Doradztwo

 

Naprawa laptopów Dell

Naprawa płyt głównych Dell

Płyta główna – obwód drukowany, na którym montuje się podstawowe elementy komputera, umożliwiając dzięki nim komunikację wszystkim modułom komputera.

Na płycie głównej komputera znajdziemy: gniazda procesorów, sloty pamięci operacyjnych, oraz złącza do urządzeń składujących (dyski twarde, napędy optyczne itp.), złącze klawiatury, WiFi/ LTE czy Bluetooth, a także wyjścia do  urządzeń zewnętrznych USB, VGA, HDMI, Card Reader, IrDa, LAN, Modem. Stopień złożoności płyty zależy od wyposażenia komputera. Nasz serwis naprawia płyty główne Della ze skutecznością większą niż 90%

Naprawa gniazd zasilania

Laptop to komputer mobilny zapewniający pracę z dwoma źródłami zasilania. Albo jest to akumulator, albo zasilanie z zasilacza podłączanego do 230V w gniazdku. Jeżeli laptop działa tylko na baterii istnieje duże prawdopodobieństwo, że uszkodzeniu uległo gniazdo zasilania bądź sam zasilacz. Laptop będzie działał pewnie tylko do momentu rozładowania baterii. Gniazdo zasilania w laptopie to jedno z najbardziej narażonych na usterki mechaniczne, elementów komputera. Musi znosić dużą ilość obciążeń związanych z podłączaniem ładowarki a także dużym prądem ładowania. Wszystko to sprawia, że są wrażliwe na uszkodzenia. W naszym serwisie Dell, mamy stały stok gniazd zasilających, które mogą być wymieniane niemalże od ręki

Wymiana zawiasów, obudów i naprawy mechaniczne

Pęknięte, czy zablokowane zawiasy matrycy bardzo często przyczyniają się do uszkodzeń obudów w laptopach. Ulegają one pęknięciom, a w końcu wyłamaniom. Wtedy laptop staje się bezużyteczny. W wyniku uszkodzeń obudów często psują się też inne podzespoły – Matryce, płyty główne, dyski, taśmy oraz złącza, co w konsekwencji powoduje dalsze zwarcia. Jeżeli zauważyłeś pęknięcia na elementach obudowy przyjdź do nas na ocenę stanu technicznego. Serwisanci sprawdzą czy nie wpływa to na bezpieczeństwo użytkowania komputera , a dzięki współpracy z producentami i hurtowniami, mamy możliwość zamawiania oryginalnych części obudów niemal do każdego laptopa Dell

Naprawa laptopów po zalaniu

Z naszego doświadczenia wiemy, że zalanie laptopa może zdarzyć się każdemu i często się zdarza. Co, więc robić, jeżeli już się wydarzyło?

Wyłącz laptopa jak najszybciej przytrzymując przycisk zasilania, odłącz zasilacz i wyjmij baterię. Jak najszybciej należy odwiedzić serwis. Nawet minimalna ilość płynu może zagrażać układom i klawiaturze komputera. Nie próbuj włączać komputera!!! Żaden komputer nie jest odporny na zalania, a postęp degradacji elektroniki zależy w dużym stopniu od tego czym zalałeś komputer, i jak szybko zostanie osunięty osad po zalaniu.  Nasz serwis Dell specjalizuje się w czyszczeniu i naprawie laptopów po zalaniu. Około 90% laptopów daje się przywrócić do pełnej funkcjonalności bez śladów po przygodzie. Czyścimy lub wymieniamy też uszkodzone klawiatury, touchpady, napędy DVD, głośniki. Im szybciej Twój komputer zostanie wyczyszczony, tym większa szansa na jego poprawne działania w przyszłości.

Masz problem z laptopem lub komputerem

Zapraszamy do na nas na bezpłatną wycenę naprawy.

Kontakt

Naprawa komputerów Acer

Naprawa komputerów

Firma Acer jest jednym z nielicznych producentów komputerów. W ofercie są zwykłe komputery stacjonarne, komputery All in One, mini komputery biurowe oraz niezwykle wydajne komputery do gier i rozrywki.

W naszym serwisie naprawiamy wszystkie komputery Acer -a. Niezależnie czy mają państwo problem z uszkodzeniem elektronicznym czy software -owym zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę.

Naprawa komputerów Acer

Twój tablet Dell nie włącza się, masz uszkodzony ekran?

Zapraszamy na bezpłatną wycenę naprawy

Kontakt
Naprawa tabletów Acer

Instalacja oprogramowania

W urządzeniach przenośnych często zdarzają się problemy systemowe. Nasz Serwis zajmuje się również naprawą bądź reinstalacją systemów Android czy Windows.

Naprawa płyt głównych

Profesjonalne naprawy płyt głównych w tabletach Dell

Naprawa tabletów Dell

Naprawa tabletów Dell

Tablety Dell ‚a Venue oraz Insipron to urządzenia z najwyższej półki. Zaawansowane technologicznie i programowo. W ofercie naszego Serwisu Dell znajdziesz ekrany dotykowe oraz usługi naprawy tabletów oraz komputerów 2 in 1:

Wymiana gniazda zasilania

Gniazda zasilania, to niezwykle wrażliwy i delikatny element zarówno w laptopach tak i w tabletach. W razie problemów , zapraszamy na wymianę oryginalnych części Dell, do naszego Serwisu.

Wymiana ekranów/matryc

Oferujemy Ekrany dotykowe (digitizery) oraz matryce do tabletów i Komputerów 2 in 1 Della.

Baterie do tabletów i laptopów Dell

Baterie w urządzeniach mobilnych są bardzo ważne z punktu widzenia ich użytkowania i wygody. Ich awarie mogą spowodować poważne konsekwencje. W szczególności, kiedy puchną i naciskają na pozostałe elementy komputera czy tabletu . Jeśli zauważyłeś, że bateria nie ładuje się lub krótko pracuje, przyjdź do naszego Serwisu Dell w Warszawie na bezpłatną wycenę.