Serwis Dell: Płyty główne do laptopów Dell

Naprawa płyt głównych w laptopach, tabletach, smartfonach, komputerach Dell

Płyty główne do laptopów Dell i Alienware

Płyty główne należą do najdroższych i najbardziej skomplikowanych w swojej budowie elementów laptopów.

Ogólnie rzecz biorąc bazuje na obwodach drukowanych dzięki którym zapewnia komunikację między procesorem a urządzeniami wejścia-wyjścia. Swoje miejsce mają na niej wszystkie kontrolery (układy mostków, grafiki, klawiatury) oraz gniazda procesorów, porty pamięci RAM, złącza klawiatury oraz porty komunikacyjne. Na płycie głównej w laptopie znajdują się też bardzo precyzyjne układy zasilania do każdego z komponentów komputera.

Jest to bardzo wrażliwy i delikatny element każdego urządzenia, bardzo czułe na wilgoć i czynniki mechaniczne. (Mikropęknięcia, naprężenia, przepięcia i wstrząsy).

Ze względu na ogromne koszty wymian płyt i brak ich dostępności na rynku, wprowadziliśmy w 1997r. do swojej oferty naprawy płyt głównych do laptopów. W Późniejszych latach rozszerzaliśmy ją o naprawy innych urządzeń. Takich jak Tablety, czy smartfony oraz komputery All In One.

Sprzedaż komponentów komputerowych

Zawsze staramy się naprawiać podzespoły do najmniejszego elementu, żeby zaoszczędzić Ci kosztów naprawy. Jeżeli jednak technicy stwierdzą, że naprawa jest niemożliwa, bądź nieopłacalna, wyszukają dostępnych dystrybutorów części zarówno w Polsce, jak i za granicą, by sprowadzić je dla Ciebie. Nikogo nie zostawiamy bez pomocy. Wyszukujemy korzystnych rozwiązań i pomagamy w rozwiązaniu problemu. Przy czym u nas płacisz tylko za efekt.

Płacisz tylko za rezultat

Przez wiele lat wypracowaliśmy wysoką skuteczność napraw – ok 96%. Dzięki takiemu doświadczeniu nie pobieramy opłat za diagnozę, ani za nieskuteczną naprawę. Zapłacisz tylko wtedy, kiedy sprzęt będzie działał. Jeżeli go nie naprawimy będziesz mógł odebrać go bez kosztów

Darmowa Diagnoza oraz Gwarancja na naprawy do 24 miesięcy.

Każdy dostarczony do nas sprzęt technicy diagnozują bezpłatnie w serwisie Dell w ciągu paru minut. Dostajesz od razu zakres prac i koszty naprawy Twojego Della. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancję nawet do 2 lat. Skorzystaj i sprawdź nasz profesjonalny Serwis Dell w Warszawie.

Czyszczenie Gratis

Jeżeli dokonasz w naszym serwisie Dell naprawy płyty głównej, czyszczenie i konserwację układu chłodzenia przeprowadzimy bezpłatnie.

Za darmo i od ręki sprawdzimy również sprawność chłodzenia w Twoim urządzeniu. Przegrzewanie się laptopa to jedna z częstszych przyczyn awarii elektroniki.

Naprawa, wymiana płyt głównych Dell

Doświadczenie

Zajmujemy się naprawami elektroniki komputerowej od 1997 roku. Miesięcznie naprawiamy od 400 do 900 laptopów. Dzięki temu mamy ogromną bazę części zamiennych Dell nowych i używanych oraz dokumentację i technologię. Jako nieliczni rozwiązujemy skomplikowane i złożone problemy z zaawansowaną elektroniką. U nas pracują inżynierowie i technicy elektronicy, a nie składacze komputerów. Duży zespół ponad dwudziestu techników pozwala nam na wykonywanie napraw w możliwie krótkim , kilkudniowym terminie.

brak reakcji na włącznik, bluescreen, zawieszanie, brak obrazu, artefakty, nie działające podzespoły?

Zapraszamy Cię na bezpłatną diagnozę od ręki.

Kontakt